KOUPELNOVÁ ŘEŠENÍ GROHE: ZÍSKEJTE INSPIRACI PRO VAŠI KOUPELNU

KOUPELNOVÁ ŘEŠENÍ GROHE

Plánování nové koupelny, nebo renovace té staré, může být častokrát doprovázeno nekonečným výběrem z množství sanitárních produktů a vodovodních baterií, které jsou na trhu k dispozici. Jednotlivé komponenty od různých výrobců k sobě jen výjimečně pasují svým stylem a designem. Výsledek častokrát působí chaoticky. V dnešní době máme možnost vyhnout se tomuto nechtěnému faktoru a zařídit si koupelnu v nadčasovém stylu s jednotnou atmosférou. Společnost GROHE nyní nabízí možnost navrhnout si vlastní koupelnu podle individuálních představ a osobitého vkusu na pevných základech moderního designu a praktických funkcí. Objevte pečlivě sestavené koupelny GROHE, a získejte tak novou inspiraci pro Vaši koupelnu.

Představujeme značku GROHE

Voda je zdrojem života, požitku i zábavy proto se stala sama o sobě významnou inspirací celého produktového portfolia naší společnosti. Všechny naše produkty jsou založeny na čtyřech klíčových hodnotách: kvalitě, technologii, designu a udržitelném rozvoji. Pečlivé vyvážení těchto vlastností nám umožňuje poskytovat zákazníkům požitek z vody jako nikdy předtím.

KVALITA

Nejdůvěryhodnější značka v sanitárním průmyslu” - Magazín Wirtschaftswoche

TECHNOLOGIE

„Jedna z 50 předních společností, které mění svět k lepšímu“ – Magazín Fortune

DESIGN

Přes 400 designových ocenění získaných od roku 2003.

UDRŽITELNOST

Vítěz ceny CSR udělované německou vládou.

Objevte koupelnové inspirace GROHE

Koupelna Premium

Koupelna Eco Friendly

Koupelna QuickFix

Koupelna Lineare

Koupelna EcoJoy

Koupelna BauEdge

Koupelna BauLoop

Koupelna Hygiene

Koupelna Essence

Mohlo by vás také zájímat

GROHE PLUS – PRECIZNOST, KTERÁ PŘEVYŠUJE DESIGNOVÉ ZPRACOVÁNÍ

Nová řada moderních vodovodních baterií GROHE Plus nabízí elegantní, prémiový design v kombinaci s precizním ovládáním. Její vzhled je osvěžujícím způsobem odlišný, avšak v popředí zůstává také zcela nová úroveň ergonomie, komfortu a praktické funkční výbavy. Součástí některých modelů z řady GROHE Plus je zobrazení teploty na displeji LED, takže budete mít vždy jednoznačnou představu o tom, jak teplá je vytékající voda.

Zjistěte více

GROHE ESSENCE - KOLEKCE EXKLUZIVNÍCH UMYVADEL

Objevte nová desková umyvadla, která jsou k dispozici v rámci produktových řad GROHE Essence a Euro Ceramic. Tato umyvadla jsou navržena jako závěsná a dokonale se hodí k modernímu koupelnovému nábytku. Součástí obou řad je široká škála velikostních a cenových variant, které usnadní výběr toho pravého produktu.

Zjistěte více

Objevte více

Objevte naše 360° životní prostory

Objevte více o GROHE X