GROHE SilkMove ES

Studená voda při spuštění

Inteligentní kombinace šetření energie a snadného ovládání vody.

Technologie GROHE SilkMove® ES nabízí nejen jedinečně hladké ovládání, ale také podporuje zodpovědné zacházení s energií a vodou. V režimu studené vody a střední pozici páky se technologie ES probudí k životu. Tím se eliminuje otevření baterie ve smíšeném režimu horké a studené vody a šetří se energie tím, že se předchází zbytečnému ohřívání vody při každodenních rituálech, jako je čištění zubů nebo mytí rukou.

Jakmile budete potřebovat horkou vodu, široký, 90stupňový úhel otáčení páky nalevo od střední pozice zajišťuje extrémně precizní ovládání proudu vody, nad jehož teplotou a objemem tak budete mít naprostou kontrolu.

Technologie GROHE SilkMove® ES je harmonickým skloubením designu a technologie. Zprostředkovává lepší zážitek z vody, zatímco klade důraz na zodpovědné zacházení s cennými přírodními zdroji.

GROHE SilkMove

Speciální keramické disky a technologie Teflon® v kartuších GROHE SilkMove® garantují snadné a precizní ovládání po celou dobu životnosti.

GROHE SilkMove ES

Díky tomu, že ve střední poloze páky teče pouze studená voda, snižuje technologie GROHE SilkMove® ES spotřebu teplé vody a tím i spotřebu elektrické energie.

GROHE SilkMove

Technologie GROHE SilkMove® ES zajišťuje hladké ovládání i po 20 letech používání.

GROHE EcoJoy

Součástí je i technologie GROHE EcoJoy™

Všechny produkty, které obsahují technologií GROHE SilkMove® ES, mají integrovanou rovněž inovativní technologii GROHE EcoJoy™.

Technologie GROHE EcoJoy™ snižuje spotřebu vody až o 50 % bez kompromisů v oblasti výkonu.

GROHE EcoJoy™

Spočítejte své úspory

Šetřete vodu a elektrickou energii
Naše kalkulačka pro výpočet úspory vody a elektrické energie vám ihned ukáže, kolik je možné pomocí pákových baterií s technologiemi GROHE EcoJoy® nebo GROHE SilkMove® ES ušetřit. Po několika málo kliknutích získáte přehled o ročních nákladech a úsporách.

Start Water and Energy Calculation

Doporučené produktové řady

Eurocube

Essence

Eurosmart Cosmopolitan

Eurostyle