GROHE SilkMove ES

GROHE SILKMOVE ES

Díky inovativní technologii je úspora energie při sprchování a mytí rukou s našimi moderními koupelnovými bateriemi obzvláště pohodlná. Technologie GROHE SilkMove ES vám pomůže snížit spotřebu teplé vody.

ŽÁDOUCÍ ÚSPORA ENERGIÍ A SNADNÉ POUŽITÍ

Baterie GROHE vybavené technologií SilkMove ES vám pomohou snížit spotřebu vody a elektřiny, aniž byste se museli vzdát atraktivního designu. GROHE SilkMove ES je moderní technologie pro udržitelnou spotřebu energie, která ve středové poloze páky spouští pouze studenou vodu.

Nedochází tak ke zbytečnému plýtvání teplou vodou, což šetří peníze. Plynulé otáčení pákou v širokém rozsahu umožňuje snadno spustit teplou vodu otočením doleva. Plynulé otáčení pákou v širokém rozsahu umožňuje hladce regulovat objem vody a její teplotu.

GROHE SilkMove ES je dokonalým příkladem toho, jak spojení designu a technologie GROHE poskytuje energeticky šetrný požitek z vody.

JAK TECHNOLOGIE SILKMOVE ES FUNGUJE

Precizní výkon a dlouhou životnost baterií s technologií SilkMove ES zajišťuje několik dokonale sladěných faktorů.

GROHE SilkMove

Srdcem baterií GROHE s technologií SilkMove ES je robustní kartuše vyrobená z keramiky a teflonu. Díky tomu je pohyb páky u baterií GROHE SilkMove ES dokonale plynulý a hladký.

GROHE SilkMove ES

Když je páka uprostřed nebo napravo, teče pouze studená voda. Při otáčení doleva se voda postupně otepluje a na levém konci rozsahu otáčení pak teče pouze horká voda. Protože díky technologii GROHE SilkMove ES teče při spuštění ve středové poloze páky pouze studená voda, výrazně se sníží vaše spotřeba energie. Při mytí rukou můžete účinně snížit spotřebu teplé vody. To pomáhá chránit životní prostředí a vaši peněženku.

GROHE SilkMove

Udržitelná výroba zahrnuje také zamyšlení nad odpadem. Produkty s technologií GROHE SilkMove ES fungují po 20 letech stejně skvěle jako první den. Vyhnete se tak zbytečnému kovovému odpadu a ušetříte si starosti s výměnou baterie. Garantujeme rovněž dostupnost náhradních dílů ještě 10 let po zakoupení.

GROHE EcoJoy

Součástí je i technologie GROHE EcoJoy™

Snížit spotřebu teplé vody a tím i účet za elektřinu je nepochybně důležité. Abyste však měli jistotu, že snížíte i spotřebu vody, jsou všechny produkty GROHE SilkMove ES vybaveny také inovativní technologií EcoJoy.

Technologie GROHE EcoJoy byla navržena tak, aby snižovala spotřebu vody bez ztráty pohodlí. Technologie GROHE EcoJoy snižuje spotřebu vody až o 50 %. Díky vestavěnému perlátoru se objem průtoku nemění. Proto při mytí rukou, sprchování nebo mytí nádobí nepocítíte žádnou změnu. S technologiemi GROHE SilkMove ES a EcoJoy můžete přispět k udržitelnějšímu způsobu života, aniž byste museli dělat kompromisy v pohodlí.

GROHE EcoJoy™

DOPORUČENÉ PRODUKTOVÉ ŘADY

Protože je udržitelnost hlavní součástí filozofie společnosti GROHE, najdete technologii SilkMove ES v mnoha našich produktech. Poznejte naše stylové koupelnové a kuchyňské baterie!

Eurocube

Essence

Eurosmart Cosmopolitan

Eurostyle

ZJISTĚTE VÍCE

Na následujících stránkách se dozvíte, co pro společnost GROHE znamená udržitelnost a jak ji implementujeme do našich výrobků při zachování špičkové kvality a pohodlí používání.

Udržitelnost ve společnosti GROHE