Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

MASTERS OF TECHNOLOGY

MASTERS OF TECHNOLOGY

Masters of Technology

Zaměstnanci společnosti GROHE považováni svými kolegy v oboru za Masters of Technology, a to díky inovativnímu přístupu, výjimečnému designu a oceňovaným vodovodním bateriím.

Kombinací pokročilého řemeslnictví a moderního přístupu k efektivní týmové práci a procesům hrají naši Masters of Technology první housle ve vývoji, návrhu a výrobě našich prémiových výrobků, přičemž každá součástka je během výrobního procesu testována a pečlivě vylaďována k naprosté spokojenosti zákazníka.

Výsledek: Nadčasový design. A kvalita, která přetrvá. Produkty společnosti GROHE opakovaně překvapují uživatele jedinečnými funkcemi, které poskytují „Pure Freude an Wasser“. Při používání produktů společnosti GROHE skutečně pocítíte rozdíl. Znovu a znovu.

Masters of Technology

Master of Technology

... Master of Technology, která naslouchá jemnému šumění vodní technologie GROHE Whisper v akustické laboratoři.

GROHE Whisper
Master of Technology

... Master of Technology zabývající se přeměnou tradičního sprchování na wellness zážitek prostřednictvím sprchové hlavy GROHE Rainshower.

GROHE DreamSpray
Master of Technology


... Master of Technology, který vyrábí nepřekonatelně odolné povrchy vodovodních baterií GROHE StarLight.

GROHE StarLight
Master of Technology

... Master of Technology testuje termočlánek kartuše GROHE TurboStat, která okamžitě reaguje na změny tlaku vody ve vodovodních přípojkách studené i teplé vody a udržuje tak stálou teplotu i objem proudu vody.

GROHE TurboStat
Master of Technology

... Master of Technology, který testuje technologii GROHE CoolTouch zajišťující bezpečnou teplotu povrchu sprchy navzdory průtoku horké vody.

GROHE CoolTouch
Master of Technology

... Master of Technology, která pomocí měřiče síly zjišťuje, jak malý tlak je zapotřebí vyvinout pro ovládání páky vybavené technologií GROHE SilkMove.

GROHE SilkMove
Master of Technology

... Master of Technology měřící teplotu vody z baterie GROHE Red, která je okamžitě zahřátá na 100 °C. Technologie GROHE CoolTouch zajišťuje, že povrch baterie není nikdy příliš horký k dotyku, a to navzdory velmi vysoké teplotě vody.

Master of Technology

... Master of Technology testující a upravující tvrdost vody z baterie GROHE Blue pro filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu přímo z kohoutku.

GROHE Blue
Master of Technology

... Master of Technology testuje aplikaci GROHE SPA, která slouží pro ovládání mnoha funkcí sprchy F-digital Deluxe a umožňuje tak vytvořit skutečně na míru šitý wellness zážitek.

GROHE F-digital Deluxe
Master of Technology

... Mistryně technologie, která pomocí spektroměru ověřuje, zda testovací vzorek dokonale odpovídá keramickému povrchu potaženého vrstvou GROHE Hygiene.

Master of Technology

... Master of Technology slévající vzorek ručně vyráběné mosazi GROHE Light, která zaručuje, že naše vodovodní baterie neobsahují olovo a tím srážejí přítomnost nevyžádaných látek ve vodě na naprosté minimum.

GROHE Light
Master of Technology

... Master of Technology nastavující teplotu, tlak a směr vodního proudu pomocí dálkového ovladače GROHE Sensia IGS.

GROHE Sensia IGS
Master of Technology

... Master of Technology, který pomocí 3D měřicího stolu ověřuje, zda naše vodovodní baterie dokonale pasují do sanitární keramiky.