Masters of Technology

Zaměstnanci společnosti GROHE považováni svými kolegy v oboru za Masters of Technology, a to díky inovativnímu přístupu, výjimečnému designu a oceňovaným vodovodním bateriím.

Kombinací pokročilého řemeslnictví a moderního přístupu k efektivní týmové práci a procesům hrají naši Masters of Technology první housle ve vývoji, návrhu a výrobě našich prémiových výrobků, přičemž každá součástka je během výrobního procesu testována a pečlivě vylaďována k naprosté spokojenosti zákazníka.

Výsledek: Nadčasový design. A kvalita, která přetrvá. Produkty společnosti GROHE opakovaně překvapují uživatele jedinečnými funkcemi, které poskytují „Pure Freude an Wasser“. Při používání produktů společnosti GROHE skutečně pocítíte rozdíl. Znovu a znovu.

Masters of Technology

... Master of Technology, která naslouchá jemnému šumění vodní technologie GROHE Whisper v akustické laboratoři.

GROHE Whisper

... Master of Technology zabývající se přeměnou tradičního sprchování na wellness zážitek prostřednictvím sprchové hlavy GROHE Rainshower.

GROHE DreamSpray


... Master of Technology, který vyrábí nepřekonatelně odolné povrchy vodovodních baterií GROHE StarLight.

GROHE StarLight

... Master of Technology testuje termočlánek kartuše GROHE TurboStat, která okamžitě reaguje na změny tlaku vody ve vodovodních přípojkách studené i teplé vody a udržuje tak stálou teplotu i objem proudu vody.

GROHE TurboStat

... Master of Technology, který testuje technologii GROHE CoolTouch zajišťující bezpečnou teplotu povrchu sprchy navzdory průtoku horké vody.

GROHE CoolTouch

... Master of Technology, která pomocí měřiče síly zjišťuje, jak malý tlak je zapotřebí vyvinout pro ovládání páky vybavené technologií GROHE SilkMove.

GROHE SilkMove

... Master of Technology měřící teplotu vody z baterie GROHE Red, která je okamžitě zahřátá na 100 °C. Technologie GROHE CoolTouch zajišťuje, že povrch baterie není nikdy příliš horký k dotyku, a to navzdory velmi vysoké teplotě vody.

GROHE Red

... Master of Technology testující a upravující tvrdost vody z baterie GROHE Blue pro filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu přímo z kohoutku.

GROHE Blue

... Master of Technology testuje aplikaci GROHE SPA, která slouží pro ovládání mnoha funkcí sprchy F-digital Deluxe a umožňuje tak vytvořit skutečně na míru šitý wellness zážitek.

GROHE F-digital Deluxe

... Mistryně technologie, která pomocí spektroměru ověřuje, zda testovací vzorek dokonale odpovídá keramickému povrchu potaženého vrstvou GROHE Hygiene.

GROHE Masterbathroom

... Master of Technology slévající vzorek ručně vyráběné mosazi GROHE Light, která zaručuje, že naše vodovodní baterie neobsahují olovo a tím srážejí přítomnost nevyžádaných látek ve vodě na naprosté minimum.

GROHE Light

... Master of Technology nastavující teplotu, tlak a směr vodního proudu pomocí dálkového ovladače GROHE Sensia IGS.

GROHE Sensia IGS

... Master of Technology, který pomocí 3D měřicího stolu ověřuje, zda naše vodovodní baterie dokonale pasují do sanitární keramiky.

GROHE BestMatch