Ruční sprchy a sprchové sety

Kolekce hlavových sprch, ručních sprch a bočních sprch naší značky spojuje oceňovaný design s nejnovějšími technologiemi a prvotřídními materiály. Sprchy s technologií GROHE EcoJoy® dokazují náš závazek k ochraně životního prostředí a přispívají ke každodenní úspoře vody.

Power&Soul
Power&Soul Cosmopolitan Handshower 160

Výkonné a komfortní ruční sprchy GROHE

Sprchové hlavice GROHE vám pokaždé zajistí perfektní sprchování. Naše sprchy jsou, s ohledem na vaše pohodlí, vybaveny následujícími technologiemi:

  • GROHE DreamSpray, která zajišťuje rovnoměrnou distribuci vody do každé trysky. Umístění každé trysky bylo vždy navrženo tak, aby umožňovalo plný proud, bez ohledu na velikost nebo tvar sprchové hlavice.
  • GROHE EcoJoy, spolu s dalšími volitelnými funkcemi u některých našich sprchových hlavic a ručních sprch, zajišťuje úsporu vody.
  • GROHE CoolTouch poté zajišťuje, že vnější povrch rukojeti sprchy není na dotek příliš horký. To je užitečné např. ve chvíli, kdy čistíte vanu prostřednictvím velmi horké vody.
Rainshower Next Generation Hand shower

Úsporné sprchové hlavice

Pomocí úsporné sprchové hlavice snížíte nejen spotřebu vody, ale také elektrické energie. Nižší spotřeba vody znamená snížení spotřeby elektrické energie potřebné k zahřátí vody. Ruční sprchy GROHE EcoJoy obsahují vestavěný omezovač průtoku nebo tlačítko Eco, které umožňuje zvolit okamžik, ve kterém si přejete snížit průtok vody.

Power&Soul Cosmopolitan Shower set

Navrženy pro celoživotní výdrž

Naše sprchové hlavice jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a jsou vybaveny nejnovějšími špičkovými technologiemi. Veškeré sprchy a baterie GROHE jsou podrobeny mnoha zátěžovým testům, které garantují bezchybné fungování i po mnoha letech každodenního používání.

Skvělý vzhled po celou dobu životnosti zaručuje povrchová úprava GROHE StarLight, která je odolná vůči poškození, neloupe se a nedělají se na ní skvrny.

  • Trysky Speed Clean na všech sprchových hlavicích zabraňují usazování vodního kamene. Jsou vyrobeny z kompozitního silikonu a zaručují nekompromisní požitek ze sprchování.
  • Veškeré sprchové hlavice GROHE jsou vhodné pro instalaci k vodovodní přípojce s vysokým tlakem vody.